DobierzPastę.pl


Jak prawidłowo myć zęby preparatami BioMin?

Jak prawidłowo myć zęby preparatami BioMin?

BioMin - preparat do remineralizacji i leczenia nadwrażliwości w formie pasty do zębów

BioMin to najnowocześniejsza technologia stomatologiczna. Unikalne właściwości preparatów BioMin są efektem dziesięciu lat badań Queen Mary University of London wspólnie z Imperial College. BioMin dba o zęby w zdecydowanie kompleksowy sposób:

  • skutecznie zmniejsza nadwrażliwość zębów poprzez blokowanie otwartych kanalików zębinowych (opatentowana formuła bioszkliwa),
  • odbudowuje, wzmacnia i chroni strukturę zębów przed działaniem kwasów,
  • uwalnia fluor nawet do 12 godzin po szczotkowaniu.


Aby jednak móc cieszyć się w pełni korzyściami ze stosowania BioMin i wykorzystać jego ogromny potencjał, należy mieć na uwadze, że wymaga od nas nieco innego podejścia do czynności mycia zębów.


Jak prawidłowo używać preparatów BioMin?

Oto szczegółowe wskazówki:

  1. Szczotkuj dokładnie zęby przez co najmniej 2 minuty.
  2. Płucz usta pozostałością preparatu zmieszaną ze śliną przez około 30 sekund, a następnie wypluj zawartość ust do umywalki.
  3. Bardzo ważne: po umyciu zębów NIE płucz ust WODĄ, ponieważ usuniesz substancje czynne zawarte w preparacie, zanim osiągną swoją pełną aktywność.
  4. Unikaj picia i jedzenia w ciągu godziny po umyciu zębów, ponieważ spożywanie pokarmów w tym czasie zmniejsza aktywność preparatu w jamie ustnej.
  5. Szczotkuj zęby co najmniej 2 razy dziennie: rano, najlepiej 30 minut przed śniadaniem oraz wieczorem po ostatnim posiłku przed pójściem spać.

Postępowanie zgodnie z powyższymi wytycznymi gwarantuje uzyskanie maksymalnej skuteczności działania preparatu BioMin i wykorzystanie w pełni jego unikalnych właściwości.


Gdzie mogę kupić produkty BioMin?

Produkty BioMin dostępne są wyłącznie w prestiżowych gabinetach stomatologicznych oraz w sklepie internetowym DentiShop.pl, który jest oficjalnym dystrybutorem marki BioMin na terenie Polski.


Dodatkowe informacje

Wszelkie informacje na temat preparatów BioMin dostępne są na oficjalnej, polskiej stronie internetowej www.biomin.pl